O nás

Od roku 1996 je jednou z činností POINT a.s. Žilina autorizovaný predaj a servis vozidiel Citroën. Od januára 2003 fungujeme v novovybudovanej prevádzke na ul. Vysokoškolákov – stále sa rozrastajúcej obchodnej časti Žiliny.
Vďaka pomerne veľkej spádovej oblasti (ZA, CA, KM, BY, PB a čiastočne aj Orava) patríme k najväčším predajcom siete Citroën.

Uvedomujúc si svoju zodpovednosť za kvalitu ponúkaných výrobkov a realizovaných služieb sme od zavedenia systému manažérstva kvality v roku 2004 priebežne a neustále certifikovaní v zmysle normy ISO 9001:2015 so zameraním predovšetkým na spokojnosť zákazníka a neustále zlepšovanie procesov.

V roku 2010 sme sa rozhodli rozšíriť svoje aktivity o predaj vozidiel ďalšej značky. Náš región, čo sa týka rozlohy, geografickej polohy a podnebia, sa priam ponúka v spojitosti s programom značky NISSAN – lídra v segmente crossoverov.

Spojením atraktivity značky NISSAN s kvalitou nami poskytovaných služieb, vznikol od júna 2012 v Žiline k spokojnosti budúcich ale aj súčasných klientov značky NISSAN plnohodnotný „komplex“ rešpektujúci aktuálne štandardy značky vrátane showroomu pre 7 vozidiel, servisných priestorov so šiestimi pracoviskami so špeciálnou diagnostikou, 3D geometriou, pneuservisom a skladovými priestormi aj s kapacitami pre sezónne uskladnenie kolies našim klientom.


Spotlight