SIMPLY AMAZING

Leaf

  • 100 % ELEKTROMOBIL
  • ÚPLNE NOVÉ TECHNOLÓGIE:
  • E-PEDAL A PROPILOT
cena od 33 990,- €
Nissan Leaf

Popis

SPRÍJEMNITE SI KAŽDÝ DEŇ

Pocíťte vzrušenie z okamžitého zrýchlenia a jazdy kamkoľvek, ešte ďalej a bez zastavovania na čerpacej stanici. Zažite inteligentnejší, bezpečnejší a jednoduchší spôsob jazdy, ktorý vám poskytne viac istoty a úplne nové dôvody k radosti. Prejdite na nový Nissan LEAF – najpokročilejší elektromobil na cestách.

JAZDA, KTORÁ PRINÁŠA TIE SPRÁVNE POCITY

Nissan Intelligent Mobility mení váš vzťah s vaším vozidlom. Predstavte si vozidlo, ktoré využíva jeden pedál na zrýchlenie, spomalenie a zastavenie, vozidlo, ktoré dokáže samo dokonale zaparkovať a chráni vás pred nebezpečenstvom v okolí. Vďaka kompletnej súprave funkcií Nissan Intelligent Mobility nový Nissan LEAF premení normálnu jazdu na senzačnú jazdu.

NOVÝ ODVÁŽNY VZHĽAD

Od príjemného interiéru s modrými detailmi až po vznášajúcu sa strechu, skosenú prednú časť a priesvitnú modrú mriežku chladiča V-motion – to všetko prináša údiv. Objavte dynamický dizajn nového Nissanu LEAF.

OBJAVTE NOVÝ NISSAN LEAF V 3D

Vďaka charakteristickým LED svetlám, zadnému strešnému spojleru a tónovaným sklám nový 5-miestny a 100 % elektrický Nissan LEAF vyzerá skvelo a zanechá dojem.

INTEGROVANÉ TECHNOLÓGIE

Zostaňte v spojení aj na cestách vďaka integrácii smartfónu a prispôsobiteľným informáciám o vašej jazde. V novom Nissane LEAF je všetko chytrejšie a zábavnejšie.

BEZKĽÚČOVÉ OTVÁRANIE A ŠTARTOVANIE TLAČIDLOM

Nastúpte do svojho nového Nissanu LEAF, stlačte tlačidlo a vyrazte. S inteligentným kľúčom Nissan v taške alebo vrecku je to také jednoduché.

Technické špecifikácie

Elektro
Maximálna rýchlosť 144 km/h
Maximálny výkon 110 kW
Zrýchlenie z 0 na 100 km/h 7,9 s

NOVÝ LEAF

Ceník

Biela (326)
Biela
326
Hnedá Chestnut (CAN)
Hnedá Chestnut
CAN
Šedá (KAD)
Šedá
KAD
Striebornozelená (KBR)
Striebornozelená
KBR
Strieborná (KY0)
Strieborná
KY0
Červená Magnetic (NAJ)
Červená Magnetic
NAJ
Biela Pearl (QAB)
Biela Pearl
QAB
Červená (Z10)
Červená
Z10
Čierna (Z11)
Čierna
Z11

Spotlight