YOU + NISSAN

YOU + NISSAN

YOU + NISSAN. JEDINEČNÝ. EXKLUZÍVNY. A VÁŠ.

You + Nissan je miesto, kde ako majiteľ vozidla Nissan nájdete všetko potrebné aby ste si este viac vychutnali svoj automobil. Využite špeciálne ponuky, jedinečné zľavy a náš personalizovaný servis ušitý na mieru. Ste na mieste, kde sa s nami môžete porozprávať, stretnúť s predajcom, rezervovať si ďalší servis a oveľa oveľa viac. You + Nissan je predovšetkým o vás a pre vás, prihláste sa!

PRÍSĽUB SPOLOČNOSTI NISSAN

V spoločnosti Nissan vieme, že našou povinnosťou je poskytnúť každému z našich klientov najdostupnejšiu a najtrvalejšiu možnú starostlivosť.
Prečítajte si o zárukách a postupoch, na ktoré sa u nás môžete spoľahnúť – a užite si starostlivosť Nissan naozaj po celú cestu.

EXKLUZÍVNE PONUKY PRE VERNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Ak už ste majiteľom vozidla Nissan, určite by Vás mohli zaujímať špeciálne vernostné ponuky na nákup nového vozidla Nissan. Prihláste sa alebo sa zaregistrujte a všetko si poriadne prezrite. Potom už iba stačí navštíviť Vášho predajcu a dohodnúť si s ním všetky detaily.

PRIPRAVTE SVOJ NISSAN NA SLNEČNÉ DNI VČAS!

Ak ste členom vernostného programu You+Nissan, môžete teraz získať v našich servisných strediskách zľavu až 30% na vybrané náhradné diely, príslušenstvo a prvky údržby - v závislosti od veku Vášho vozidla. Zľava sa vzťahuje na výmenu filtra klimatizácie, stieračov, sady brzdových doštičiek, oleja a olejového filtra. Rovnako môžete zľavu využiť na nákup originálneho príslušenstva Nissan, ako napr. ťažného zariadenia, nosiča bicyklov či strešných nosičov. Pre viac informácií neváhajte kontaktovať najbližšieho dílera Nissan.

Kúpte si nové letné pneumatiky ešte pred začiatkom letnej dovolenky!
V prípade, že si zakúpite letné pneumatiky v autorizovanom servise Nissan, garantujeme Vám zľavu minimálne 20%!

15-bodová jarná kontrola za 12€
Aby ste nemuseli počas dlhších letných ciest čeliť nepredvídaným prekvapeniam a cítili sa bezpečne, nechajte svoje vozidlo skontrolovať ešte pred príchodom najhorúcejších dní! Ponúkame Vám 15-bodovú profesionálnu jarnú kontrolu za zvýhodnenú cenu iba 12€!

SLUŽBY AUTORIZOVANÝCH PREDAJCOV NISSAN

Nájdite si svojho najbližšieho alebo najobľúbenejšieho predajcu Nissan a my Vám zaistíme, že Vás bude ohľadne všetkých Vašich budúcich opráv, pravidelných prehliadok a ďalších servisných úkonov kontaktovať jedine on. Vždy budete vedieť na koho sa v prípade problémov obrátiť.

PERSONALIZOVANÝ SERVIS

S You+Nissan sa môžete tešiť na ešte osobnejší servis než doteraz.
Potrebujete nastaviť systém Bluetooth? Zaregistrovať svoj nový NissanConnect? Alebo máte akúkoľvek inú otázku? Tu nájdete všetko, čo hľadáte.

VÝHODY PRE MAJITEĽOV VOZIDIEL

Veríme, že to, že ste sa stal(a) majiteľom vozidla Nissan si zaslúži poriadnu odmenu. A preto Vám ponúkame možnosť zúčastniť sa rôznych VIP akcií a exkluzívnych zážitkov. Tak na čo ešte čakáte?

VERNOSTNÁ KARTA

Aby bolo možné získať vernostnú kartu, ktorá vám umožní používať vernostné ponuky, zaregistrujte sa prosím na stránke www.youplusnissan.sk. Zaregistrovaní účastníci sa identifikujú svojimi členskými kartami, ktoré vydá a poštou zašle spoločnosť NSCEE, obvykle nie neskôr ako 30 dní od registrácie.
Ak zákazník vlastní viac ako jedno vozidlo Nissan, môže nahrať údaje týkajúce sa všetkých vozidiel v systéme YOU + NISSAN v sekcii menu "Moja Garáž" vďaka jedinej registrácii a dostane svoje vernostné karty pre tieto vozidlá.

NOVÝ SYSTÉM NISSANCONNECT

Inteligentná navigácia, integrácia smarftónu, vylepšený zvuk: je toľko vecí, ktoré sa dozviete o novom systéme NissanConnect. Zistite, ako si môžete aktivovať všetky služby a objavte celý rad funkcií, ktoré máte k dispozícii. Ponorte sa do sveta nového systému NissanConnect kliknutím sem.

Spotlight

Novinky z facebooku